O NAS

Jedna decyzja, jeden dzień, a przede wszystkim jeden odważny człowiek, przyczynił się do tego, że firma IZAMET OLSZEWSCY Sp. z o.o. może poszczycić się nieprzerwanym istnieniem od 16.01.1996 roku.

Założyciel firmy IZAMET OLSZEWSCY Sp. z o.o. (Daw. IZAMET Waldemar Olszewski), Ś. P. Waldemar Olszewski, Mąż oraz Tata obecnych współwłaścicieli, wspomnianego dnia rozpoczął przygodę – przygodę pełną złomu, metali kolorowych, sprzedaży oraz recyklingu. Przygodę, dzięki której do dziś przyczyniamy się do dbania o środowisko i chcemy być coraz lepsi.

Z biegiem lat IZAMET nabierał wiatru w żagle i wypływał na coraz to głębsze wody, w których pojawiały się nowe pomysły, nowe chęci oraz ambicje. Niektóre ze wspomnianych pomysłów dołączyły do Naszego przedsiębiorstwa na stałe. I tak w 2009 roku firma rozpoczęła kolejny rozdział związany z ciężkimi maszynami oraz załadunkiem i rozładunkiem kruszyw.

Opisując firmę IZAMET OLSZEWSCY Sp. z o.o., nie sposób pominąć kolejne daty, które znacząco wpłynęły na przedsiębiorstwo.

Dnia 4.12.2019 roku założyciel firmy zmarł. Wielki cios dla rodziny, przyjaciół, a także ukochanej firmy. Jednak Ś. P. Waldemar Olszewski zaraził swoją najbliższą rodzinę chęciami prowadzenia przedsiębiorstwa, ambicjami, a także marzeniami.

Przygoda nie mogła się skończyć…

Firma nie mogła również umrzeć…

Spadkobiercy otworzyli kolejny rozdział dla firmy. Rozdział gdzie przedsiębiorstwo jednoosobowe zostało przeniesione aportem do spółki z o.o.. Część gdzie w dalszym ciągu się rozwijamy, mamy coraz więcej kontrahentów, klientów, budujemy zgrany energiczny zespół, pragniemy otworzyć kolejne siedziby firmy i w coraz większym stopniu dbać o środowisko.

Jednak na początku każdego nowego rozdziału, przed każdą nową przygodą, wspólnicy IZAMET OLSZEWSCY SP. Z O.O. zamieszczą dedykację:

To dzięki Tobie współpracujemy z niesamowitymi ludźmi, rozwijamy się i spełniamy marzenia.
Mamy nadzieję, że jesteś dumny ze swojej przygody.

Tato/ Mężu